אודותינו

חברת ישראל שאולי תכנון ובניה בע"מ 

חברת ישראל שאולי תכנון ובנייה הינה חברת נדל"ן משפחתית ובוטיקית אשר יזמה וביצעה עד היום עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי גוש דן. החברה נוסדה בשנת 1979 על ידי מהנדס ישראל שאולי(M.Sc) , העוסק בתחום הנדל"ן בארץ מזה 40 שנה. ניסיונו העשיר והוותק שצבר בתחום מהווים את עמוד התווך של החברה והם ערובה לביטחון ולמקצועיות ללא פשרות שהחברה מציעה ללקוחותיה.

במהלך השנים, צברה החברה ניסיון מקצועי עשיר ומגוון בכל אופני הבנייה, כולל פרויקטים מורכבים של תמ"א 38, התחדשות עירונית ובנייה רוויה. עשרות שנות ניסיון ומאות אלפי מ"ר של בנייה הפכו את החברה לאחת המובילות בשוק הנדל"ן הישראלי. החברה מקפידה על חדשנות, איכות ומצוינות בכל שלבי הפרויקט, החל מהתכנון הראשוני ועד למסירת המפתח ללקוח.

החברה בעלת סיווג קבלני, המייחד אותה מול יזמים אחרים ומבטיח כי כל פרויקט ינוהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ובטיחות. סיווג זה מאפשר לחברה לקחת על עצמה פרויקטים מורכבים וגדולים יותר, ולהבטיח את עמידתם בתקנים המחמירים ביותר.

לרשות החברה עומדת סוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, הכוללת אדריכלים, מהנדסים, קונסטרוקטורים, מפקחי בניה, מנהלי עבודה ושמאים. כל אנשי המקצוע הללו עובדים בשיתוף פעולה הדוק כדי להבטיח את הצלחת הפרויקטים ואת שביעות רצון הלקוחות. צוות המומחים של החברה מצטיין בידע מעמיק ובניסיון רב, המאפשרים לו להתמודד עם כל אתגר הנדסי או אדריכלי.

חברת ישראל שאולי תכנון ובנייה פועלת בליווי בנקאי מלא מטעם בנק הפועלים, המלווה את פעילות החברה בכלל הפרויקטים שלה. התמיכה הפיננסית מבנק הפועלים מהווה ערובה ליציבות ולביטחון של הלקוחות, ומאפשרת לחברה להמשיך ולצמוח תוך שמירה על סטנדרט יוקרתי וללא פשרות.

לצידו של מהנדס ישראל שאולי, מייסד החברה והמנכ"ל, עובדים גם אנג' מישקה שאולי, סמנכ"ל תכנון, ואריק שאולי (רס"ן במיל'), סמנכ"ל כספים ותפעול. מישקה שאולי, בעל תואר ראשון בהנדסת בניין (B.Sc) עם התמחות בתחום רעידות האדמה וניסיון עשיר בתחום תמ"א 38, מביא עמו ידע נרחב ומקצועיות רבה לתפקידו. אריק שאולי, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בחשבונאות ומנהל עסקים (M.A), מביא עמו ניסיון בניהול כספים ותפעול.

ביחד, הם מובילים את החברה להצלחות רבות וממשיכים לחדש ולפתח את תחום הנדל"ן בגוש דן ובישראל בכלל. חברת ישראל שאולי תכנון ובנייה מחויבת למתן שירות איכותי ומקצועי ללקוחותיה, תוך שמירה על ערכי מצוינות, אמינות וחדשנות.

צוות החברה

ישראל שאולי M.Sc – בהנדסת בניין

מהנדס ישראל שאולי, מייסד החברה, בעלים ומנכ"ל "ישראל שאולי תכנון ובנייה בע"מ", מביא עמו ניסיון עשיר וותק של 40 שנים באדריכלות, קונסטרוקציה ובנייה. הוא מחזיק בתואר שני בהנדסה אזרחית (M.Sc) ומשמש כקונסטרוקטור בעל רישיון אימון. בנוסף, ישראל מוסמך לבוררות בענייני הנדסה וחבר באיגוד מהנדסי בניין בישראל.

ניסיונו העשיר והוותק שצבר במשך ארבעה עשורים מהווים את עמוד התווך של החברה, ומעניקים ללקוחותיה ערובה לביטחון ולמקצועיות ללא פשרות.

ישראל שאולי הינו דמות מפתח בתעשיית הבנייה בארץ, כשהוא משלב ידע מעמיק ומומחיות בתחומי האדריכלות והקונסטרוקציה עם יכולות ניהול והובלה יוצאות דופן. מחויבותו למצוינות ולחדשנות בתחום ההנדסה האזרחית מבטיחה שהחברה תמשיך להוביל ולספק את השירותים האיכותיים ביותר ללקוחותיה.

מישקה שאולי B.Sc – בהנדסת בניין

אנג' מישקה שאולי משמש כסמנכ"ל תכנון בחברת "ישראל שאולי תכנון ובנייה בע"מ". הוא מחזיק בתואר ראשון בהנדסת בניין (B.Sc) ומתמחה בתחום רעידות האדמה. ניסיונו העשיר בתחום תמ"א 38 הפך אותו לאחד ממובילי התחום בארץ.

מישקה הוא מהמובילים בארץ בתחום התחדשות עירונית וחיזוק מבני מגורים, והיה מהראשונים שהקימו פרויקטים בתחום תמ"א 38. כבר בימי לימודיו כסטודנט, ביצע עבודות רבות בנושא חיזוק בניינים והיה מעורב בהתפתחויות השונות בתחום זה בישראל.

מישקה מביא עמו שילוב ייחודי של ידע אקדמי מעמיק וניסיון מעשי עשיר, אותו הוא מיישם בתפקידו הנוכחי בחברת "ישראל שאולי תכנון ובנייה בע"מ". מחויבותו למצוינות וחדשנות בתחום ההנדסה והתכנון הופכות אותו לדמות מפתח בהצלחת החברה ובקידום פרויקטים משמעותיים בתחום ההתחדשות העירונית.

אריק שאולי M.A – במנהל עסקים וחשבונאות

אריק שאולי מכהן כסמנכ"ל כספים ותפעול בחברת "ישראל שאולי תכנון ובנייה". הוא מחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים ובתואר שני בחשבונאות ומנהל עסקים, עם התמחות בתחומים כלכליים וניהוליים.

אריק הוא בוגר קורס חובלים ושירת כקצין בחיל הים, שם הגיע לדרגת רב-סרן במילואים. ניסיונו הצבאי תרם לכישוריו הניהוליים והמנהיגותיים, אותם הוא מביא לידי ביטוי בתפקידו הנוכחי.

אריק מביא עמו שילוב ייחודי של ידע אקדמי וניסיון מעשי בתחומי הכספים, התפעול והניהול, לצד מחויבות לשירות ומצוינות. יכולותיו והתשוקה להתחדשות עירונית ותכנון אורבני הופכות אותו לנכס יקר ערך לחברת "ישראל שאולי תכנון ובנייה".

איתנות פיננסית

תמונה

כאות על החוסן הכלכלי של החברה- הוענק לה מטעם חברת המידע העסקי הנחשבת בישראל   dun & bradstreet אות על איתנות פיננסית ומצוינות המעידים על יציבותה של החברה, כמו כן חברתנו נבחרה לאחת מ- 125 חברות הנדל"ן המובילות בשוק הישראלי על ידי חברת דירוג החברות המובילות במשק BDI.